Послуги

ПОСЛУГИ

Посвята в козаки

Ви можете здивувати своїх гостей і друзів, замовивши виїзну послугу.

Колектив нашого Кінного театру виїде в будь-яке місце за вашим бажанням, проведе виїзне незабутнє театралізоване шоу для вашого гостя з музичним супроводом і в підсумку – обряд посвячення в козаки з врученням офіційного документа!

Ми не будемо розкривати всі секрети, це просто потрібно побачити і взяти участь!

Послуги
Послуги

Патріотичне виховання

Ми не тільки розкажемо, але й покажемо – як зароджувалося українське козацтво, розповімо про бойові досягнення та державотворницькі здобутки козаків. Ваші вихованці дізнаються про козацький рукопаш і володіння холодною та вогнепальною зброєю, побачать, як працює козацька розвідка – «пластуни», дізнаються про секрети бойового мистецтва стародавніх українців, про які не писали у книжках.

Подібні заходи ми можемо провести не лише в Кінному театрі, але й на виїзді.

Ресторан – музей

На території діє ресторан – музей, де можна скуштувати традиційні українські страви за традиційними українськими рецептами. Розміщення наших гостей можливо у банкетній залі на 80 осіб, 2 колиби (мала банкетна зала) на 20 осіб, усі ці зали з дров’яними камінами. У теплу пору року гості розміщуються – просто небе під зручними навісами. Можливо розміщення будь-якої кількості гостей в окремих зонах. У нас в наявності тандир, російська та голландська піч.

Захоплююче шоу в поєднанні з українською кухнею створюють унікальну атмосферу свята і викликають почуття захвату!

Послуги