ШКОЛА ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ

Якщо Вас цікавить кінний спорт або верхова їзда по незабутніх місцях острова Хортиця, то Ви на вірному напрямку. Ви хочете зробити верхову прогулянку по острову Хортиця?

Досвідчений тренер-професіонал в короткий термін, надійно і безпечно вивчить Вас максимально м’якими і природними методами триматися в сідлі.

Вчити верховій їзді Вас і ваших дітей будуть з дотриманням всіх правил техніки безпеки; терпляче і доброзичливо, з індивідуальним підходом до кожного члена нашого клубу верхової їзди.

Школа верхової їзди

Довірте навчання Ваших дітей нам! Вони швидко оволодіють усіма навичками верхової їзди і на все життя полюблять це захоплююче заняття.

У нашому клубі проходять заняття верховою їздою з дітьми, починаючи з 8 років. Уроки верхової їзди для початківців – дітей і дорослих, а також перевезення коней;

Ви хочете знайти стайні або кінний клуб, кінний прокат, якщо Вам потрібна школа верхової їзди, ви хочете пройти навчання верхової їзди, то клуб верхової їзди Кінного театру «Запорозькі козаки» надає всім бажаючим таку можливість!

Ласкаво просимо!

Ви можете бути спокійні за своїх улюбленців. Довірте перевезення Ваших коней нам, і ми впевнені, що Ви не раз ще вирішите скористатися нашими послугами!

Кінний клуб – навчання, катання на конях, прогулянки по о.Хортиця, подарункові сертифікати.


моб.(067) 618-28-08, (067) 611-08-89